ayvalık  sarımsaklı plajı’nda miko beach 

Sarımsaklı Plajlarının en güzel ve en temiz yerinde Ayvalık’ta tatilini geçirmek isteyen misafirlerimiz için yepyeni bir tesisi Sizleri konuk etmek için hizmete açtık. Miko Beach günlük olarak gelmek isteyen tüm misafirlerimize açıktır

 

Çim Teras

 

4 Kişilik Özel loca

 

Kumsalda Şezlong-Şemsiye

HAKKIMIZDA

Sizlere Ayvalık Sarımsaklı Plajı’nda Mikobeach olarak  hizmet vermekteyiz. Miko Beach denize sıfır konumda eşsiz güzellikteki Sarımsaklı Plajlarındaki tesisimizde gün boyu deniz keyfinizi güzel anılara dönüştürmek için  hizmet vermekteyiz. Yeşillikler içinde güneşlenirken eşsiz lezzetlerimizi tadacaksınız. Gün boyu güneşin , denizin ve çimde güneşlenmenin keyfini yaşayacaksınız. 

Hafta sonları bol aktiviteli eğlenceleri birlikte yaşayacağız. 

COVİD19 TEDBİRLERİMİZ

Tesisimiz 2000 metrekare alanda yer almaktadır. Misafirlerimizin sağlıklı bir tatil  geçirebilmesi için mesafe kurallarına özen gösterilmektedir. Şezlong – şemsiye ve localarımız sosyal mesafe kurallarına uygun olarak konumlandırılmıştır. 

Toplu alanlarımızda ve plajımızda maske – mesafe ve hijyen kurallarına uygun davranılmaktadır. 

Tesisimizde sürekli temizlik ve dezenfekte çalışması yapılır. Gün sonunda localar , kafe bölümü ve şezlonglar dezenfekte edilir. Misafirlerimiz gelmeden önce gerekli temizlik işlemleri  yapılır ve hazır hale getirilir. 

Tesisimizde çalışan tüm personel hijyen kurallarına uygun olarak düzenli sağlık kontrolünden geçirilir. 

Tesisimize gelen misafirlerimizden HES Kodu zorunlu olarak istenir. Ve düzenli olarak takibi yapılır. 

Çalışanlarımız maske kullanırlar. Misafirlerimiz için maske ve dezenfektan bulundurulur.